Hakkımızda

DPT Offshore Marine

Sürdürülebilir çözümler için denizcilik ve offshore dünyasını birbirine bağlıyoruz

DPT Offshore Marine, medya ve etkinliklerle denizcilik ve offshore enerjisi dünyasını bir araya getiriyoruz. İklim değişikliği çağında sektörümüzün sürdürülebilir çözümlere ihtiyacı vardır. Bunun, doğru fikirler ve insanlar bir araya geldiğinde gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Doğru kişilerle ağ kurma

İnsanları bir araya getiriyoruz ve ağınızı genişletmenize ve yeni ortaklar bulmanıza yardımcı oluyoruz. Etkinliklerimiz ve medyamızla denizcilik ve offshore dünyasının her köşesine erişim sağlıyoruz.

Sektöre bakış

Çok çeşitli içerik ve medya ile denizcilik ve offshore dünyasının çeşitli nişlerine ışık tutuyoruz.

Doğru yetenek doğru yerde

Ağımızla şirketleri işverenlerle eşleştiriyoruz, aynı zamanda insanların mevcut kariyerlerinde ilerlemelerine de yardımcı oluyoruz.

Dinamik Konumlandırma Sisteminin ülkemizde duyurulması ve tanıtılması ile çıktığımız yolda “Dinamik Yayınlarla Eğitim” amacına dönüştürülerek Offshore alanında giderek geliştirdiğimiz web sayfamızı “DPT Offshore Marine” marka adı ile kaliteli ve güvenilir bilgiye ulaşmak adına tescilledik. 

Marka tescilimiz ile profesyonel anlamda elde ettiğimiz başarı beraberinde web sayfamızda yenilikçi aktivasyonları hizmetinize sunarak, denizcilik sektöründe hem işveren hem çalışan hem de eğitim veren bir web sayfası olarak faydalanabileceğiniz bir bilgi platformu oluşturduk. 

Tescilli markamız olan bu platform “DPT Offshore Marine” adı ile www.dynpostraining.com adresinden DPO E-Exam Store, E-Store, E-Learning, E- Learning Blog, Off-Tech News, Off-Tech Pro Exam Store ve Off-Tech Careers başlıklarında yayın ve eğitim hayatına daha dinamik adımlarla devam edecektir. 

Saygılarımızla

DPT Offshore Marine

(0)

Up
DON'T MISS OUT!
Subscribe To Our Newsletter
icon
Select your currency
Turkish lira
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop